Görgei, Arthur
Mein Leben und Wirken in Ungarn in den Jahren 1848 und 1849. I-II. Bände.
1852 Leipzig Brockhaus134. árverés / 167.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
92748
Contemporary half cloth. Spine gilt. Leaves slightly stained.
XX+327+(1)p.; X+437+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A levelek enyhén rozsdafoltosak.