Görgey István, id.
Görgey Arthur ifjusága és fejlődése a forradalomig
1916 Bp. MTA124. árverés / 114.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
81729
VIII+454p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.