Görgey István, id.
Görgey Arthur ifjusága és fejlődése a forradalomig
1916 Bp. MTA64. árverés / 190.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
68122
VIII+454p.
Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve.