Görög Ferencz
A két Rákóczy György fönhatósági joga a két oláh vajdaság fölött
1904 Bp. Franklin-Társulat128. árverés / 161.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 800 FtAzonosító
83216
82p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.