Gracza György
Kossuth Lajos élete és működése
1893 Bp. BudapestElső nap, 148. árverés / 155.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
98164
Contemporary half cloth. Spine richly gilt.
(4)+230+(2)p. Gazdagon illusztrált.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.