Gratz Gusztáv
A dualizmus kora. Magyarország története 1867-1918. I-II. kötet.
1934 Bp. Magyar Szemle Társ64. árverés / 191.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
68123
Hozzá: A forradalmak kora. Magyarország története 1918-1920. Bp., 1935. Magyar Szemle Társ. 354+(2)p. (A Magyar Szemle könyvei. X.)
413+(3)p.; 420+(4)p. (A Magyar Szemle könyvei. VIII-IX.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.