Gróf Széchenyi István gyászjelentése, amelyet a család adott ki.
1860 Bécs Gerold Károly fia111. árverés / 81.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 38 000 FtAzonosító
77825
1 nyomtatott oldal. Fekete keretben. Kelt: Bécs, 1860. IV. 8.
Restaurált darab. Obituary of Count István Széchenyi, politician.