Gróh István
Bp., Jókai ny 12+(2)p.+60t. (1 színes, felragasztott); (4)p.+50t. (részben színes, 1 felragasztott) Zsinórral megkötött, kiadói félvászon-mappában.
156. árverés / 148.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Magyar díszítő művészet. I-II. rész.
angol szoveg
Original half cloth folder.