Gróh István
Magyar díszítő művészet. I-II. rész.
Bp. Jókai ny81. árverés / 129.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
70696
12+(2)p.+60t. (1 színes, felragasztott); (4)p.+50t. (részben színes, 1 felragasztott)
Zsinórral megkötött, kiadói félvászon-mappában.