Grünwald Béla
Az uj Magyarország. Gróf Széchenyi István.
1890 Bp. Franklin63. árverés / 124.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
67907
IV+529+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 1619.