Grünwald Béla
Kossuth és a megye. Válasz Kossuth Lajosnak.
1885 Bp. Ráth Mór83. árverés / 45.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
71045
(2)+53p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.