Gubányi Károly
Öt év Mandzsu országban
1907 Bp Lampel.66. árverés / 174.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 7 500 FtAzonosító
63495
VII+324+(1)p.+15t.+1 térk. (A Magyar Földrajzi Társ. könyvtára. IX.)
Díszesen aranyozott gerincű, rajzos, kiadói vászonkötésben.