Gulyás Pál
A könyvnyomtatás Magyarországon a XV. és XVI. században
1931 Bp. OSZK66. árverés / 175.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 18 000 FtAzonosító
67176
(8)+272p.+34t. Gazdagon illusztrált.
Modern vászonkötésben, címvignettával, a hátsó borító bekötve.