Gulyás Pál
1931 Bp., OSZK (8)+272p.+34t. Gazdagon illusztrált. Modern vászonkötésben, címvignettával, a hátsó borító bekötve.
66. árverés / 175.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 18 000 Ft
A könyvnyomtatás Magyarországon a XV. és XVI. században