Guncser (Nándor): Grand Circus ---

Guncser (Nándor)
Grand Circus ---
1924 Cluj-Kolozsvár, Szerző 2t. (címlap+bevezető)+44t. (feliratos hártyapapírral védett erotikus -- helyenként pornográf -- rajzok) Kopott aranyozású, restaurált gerincű, kiadói bőrkötésben.
angol szoveg
Slightly worn, gilt, original leather. Spine restored.

135. árverés / 19.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Leütési ár: 150 000 Ft

A hódmezővásárhelyi születésű, Erdélyben működő grafikus, karikaturista albumát néhány névre szóló, számozott példányban adta ki. Az ezt tanúsító lap példányunkból hiányzik.