Gyalokay Jenő
Az erdélyi hadjárat 1849 nyarán
Bp. Franklin83. árverés / 46.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
71218
167+(1)p. (A Magyar Történelmi Társulat könyvei. I.)
Enyhén kopott gerincű, kiadói vászonkötésben.