Gyarmathy Zsigáné
Erdélyország -- Tündérország. Mesék, igazak, apróknak, serdülteknek.
1900 Bp. Athenaeum146. árverés / 110.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
97538
Az egyik történet a kis Boncza Bertáról szól, a kislány képével illusztrálva.
Slightly worn, original cloth.
(8)+92+(3)p. Szövegközti fényképekkel és rajzokkal.
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben.