Gyarmathy Zsigáné
Kalotaszegi bokréta. A fiatalságnak írta ---.
1907 Bp. Singer és Wolfner64. árverés / 194.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
62455
1t.+141+(3)p.+3t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.