Gyomai Zsigmond
Emlékalbum 1890-1915.
1915 Bp. (Franklin ny.)64. árverés / 195.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
62448
1t.+141+(3)p.+16t.
Enyhén sérült gerincű, díszes, aranyozott bőrkötésben, festett előzéklapokkal.