Győry Dezső
Százados adósság. --- versei.
1923 (Rimaszombat Rábely ny.)158. árverés / 222.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
102286
Inscribed by the author. Contemporary cloth.
160p. Dedikált példány.
Korabeli vászonkötésben.