H. Takács Marianna
Magyarországi udvarházak és kastélyok (XVI-XVII. század)
1970 Bp. Akadémiai64. árverés / 200.
Kikiáltási ár: 600 Ft Leütési ár: 2 200 FtAzonosító
62266
285+(3)p.+59t.+(2)p.
Kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval.