Haan Lajos
Békés vármegye hajdana. I-II. kötet.
1870 Pest Lauffer Vilmos128. árverés / 170.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft Leütési ár: 40 000 FtAzonosító
83209
VIII+327+(8)+309p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.