(32)p. (Hungária könyvek 3.) "A halál himnusza a Példák könyvéből való és Ráskai Lea dömés apáca kezeírásában maradt fenn a XVI. század elejéről. Ujra leírta és rajzolta Bródy Maróti Dóra, ólomba véste: Kner Albert." Ez a 683-as számú példány.
Kiadói félvászon-kötésben.