Halász Mihály
Drezda
1884 Bp Hunyadi Mátyás Int.66. árverés / 184.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
63279
(4)+274+(1)p.+1 kihajt. térk.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.