Halász Mihály A mű címe Konstantinápoly 1883 Bp., Hunyadi Mátyás Int 144p. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. 116. árverés / 369. Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 500 Ft Kedvencekhez ad