Halász Mihály
Vándor-emlékeim Európa nevezetesebb helyeiről
1881 Bp Hunyadi Mátyás Int.66. árverés / 186.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
63284
496+3p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.