Hamary Dániel
Komáromi napok 1849-ben, Klapka György honvédtábornok alatt
1869 Pest Heckenast106. árverés / 89.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 18 000 FtAzonosító
76789
VIII+135p. A címlap másolattal pótolva.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve.