Hamvas Pál
A sakkjáték kézikönyve. Dufresne, Vanderheit és mások nyomán irta ---.
Bp. Pollak Zsigmond102. árverés / 142.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
75989
118+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.