Hang Ferenc
1872 Pest, Petrik Géza (4)+110+(1)+(4)+108+(2)+114p. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
156. árverés / 159.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Utazók könyvtára. I-III [egybekötve].
angol szoveg
Contemporary half cloth. Spine gilt.