Hazánk. Időszaki folyóirat hat-hetes füzetekben. Szerk.: Török János. Első évfolyam.
1858 Pest Heckenast G73. árverés / 90.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
66701
A második évfolyam 1860-ban jelent meg.
(4)+652p.+13t. (1 kihajt. fametszet, 1 acélmetszet, 11 kőnyomat, ebből 4 kihajt., 1 színes)
Kopott aranyozású, préselt, korabeli vászonkötésben. Lakatos: 749.