Hegyesi József
Előétkek (Asiettek). Negyedik javitott és bővitett kiadás.
1904 Bp. Ifjabb Nagel Ottó116. árverés / 135.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
79617
159+(5)p.
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. A gerincén kis sérülésekkel. Éliás -- Szántó: 833.