Hegyesi Márton A mű címe Az 1848-49-iki harmadik honvédzászlóalj története ---tól 1898 Bp., Franklin 299p. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. 63. árverés / 138. Kedvencekhez ad