Hegyesi Márton
Biharvármegye 1848-49-ben. Beöthy Ödön arcképével és életrajzával.
1885 Nagyvárad Hügel O. ny124. árverés / 116.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
81734
1t.+344+(8)p.
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben.