Hegyesi Márton
Biharvármegye 1848-49-ben. Beöthy Ödön arcképével és életrajzával.
1885 Nagyvárad Hügel O. ny75. árverés / 423.
Kikiáltási ár: 12 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
67647
1t.+344+(8)p.
Aranyozott gerincű, kiadói félvászon-kötésben.