Helfy Ignácz
A világtörténet zsebben
1854 Pesten Müller64. árverés / 209.
Kikiáltási ár: 600 Ft Leütési ár: 1 300 FtAzonosító
62562
XI+(1)+303+(1)p.
Kopott, gyűrött, korabeli félvászon-kötésben. Erősen viseltes példány.