Hencz Lajos, dr.
A magyar posta története és érdemes munkatársai. Szerkesztette: ---.
1937 Bp. Merkantil-ny116. árverés / 149.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
79544
593p. Gazdagon illusztrált.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.