Hentaller Lajos
Kossuth és kora
1894 Bp Athenaeum124. árverés / 270.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
81738
1t.+VIII+350+(2)p.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.