Hentaller Lajos
Kossuth és kora
1894 Bp Athenaeum132. árverés / 301.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
91983
Richly gilt original cloth.
1t.+VIII+350+(2)p.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.