Hentaller Lajos
Politikusaink pongyolában. Tollrajzok a képviselőházból.
1886 Bp. Neumayer ny132. árverés / 51.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
92131
Contemporary half cloth, spine gilt.
147+(2)p. Dedikált példány.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.