Heranus Géza
Halley üstököse és a zöld vitézek
1910 Fiume Mercur ny134. árverés / 176.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
93313
Gilt, original cloth.
94+(18)p. Dedikált példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.