Herczeg Ferenc
Magdaléna két élete. Gróf Batthyány Gyula rajzaival.
Bp. Uj Idők146. árverés / 45.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
97413
Slightly worn original half leather. Spine gilt.
125+(2)p.+12t. Számozott (85./1000), a szerző és az illusztrátor által aláírt példány.
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben.