Herczeg Ferenc
Pogányok. Regény.
1902 Bp Singer-Wolfner157. árverés / 78.
Kikiáltási ár: 15 000 FtAzonosító
56774
Contemporary half cloth. Spine gilt.
333+(3)p. Első kiadás. Lyka Károlynak dedikált példány.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.