Herczeg Ferenc
Sziriusz. Hincz Gyula rajzaival.
Bp. Uj Idők146. árverés / 46.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
97395
Original half cloth. Spine gilt with minor damage.
76+(3)p.+6t. Számozott (44./1000), a szerző és az illusztrátor által aláírt példány.
Aranyozott gerincű, kiadói félvászon-kötésben. A gerinc felső peremén kis sérüléssel.