Herczeg Ferenc
Tűz a pusztában. Szalay Lajos rajzaival.
Bp Uj Idők Irodalmi Intézet.146. árverés / 47.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
97171
Original half leather. Spine gilt with minor damage.
100+(3)p.+12t. Számozott (9./1000), a szerző és az illusztrátor által aláírt példány.
Aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A gerincen kis sérüléssel.