Herkulesfürdő Herkulesfürdő Deixner fénynyomda 124. árverés / 185. Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 Ft Azonosító 81695 12 képeslapból álló leporelló. Aranyozott, kiadói vászonkötésben.