Herman Ottó
Az északi madárhegyek tájáról
1893 Bp. K. M. Természettud. Társ134. árverés / 477.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
92810
Sightly worn, original cloth.
VIII+572+(3)p.+3t. (2 színes)+1 kihajt. térk. (Természettud. Könyvkiadó-Vállalat. L.)
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben.