Herman Ottó
A madarak hasznáról és káráról. Harmadik, bővített kiadás.
1908 Bp. M. kir. földműv. min108. árverés / 299.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 38 000 FtAzonosító
77351
A címlapot követő levélen a szerző ajánlásával: "Vargha Gyulának, a kis madarak poétájának, emlékül ajánlja az öreg Herman Ottó 1908."
398+(2)p.+4t. (színes) Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.