Herman Ottó
A magyar halászat könyve. I-II. kötet.
1887 Bp. K. M. Természettud. Társ63. árverés / 143.
Kikiáltási ár: 12 000 Ft Leütési ár: 17 000 FtAzonosító
67914
XV+552p.+XIIt.; (4)+553-860+(4)p.+IXt. (Természettud. Könyvkiadó-Váll. XXVII-XXVIII.) Gazdagon illusztrált.
Enyhén kopottas gerincű, kiadói vászonkötésben.