Herman Ottó
A magyar halászat könyve. I-II. kötet.
1887 Bp. K. M. Természettud. Társ64. árverés / 213.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 13 000 FtAzonosító
68130
XV+552p.+XIIt.+(4)+553-860+(4)p.+IXt. (Természettud. Könyvkiadó-Váll. XXVII-XXVIII.) Gazdagon illusztrált.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. Az első kötet kötése nagyon laza.