Herman Ottó
Úti rajzok és természeti képek
Bp. Méhner132. árverés / 220.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 60 000 FtAzonosító
69335
Contemporary half-cloth, spine gilt. Inner edges painted. Title-page slightly damaged.
VIII+136p. (A Mária Dorothea-Egylet könyvtára. IV.)
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.