Hevesi Lajos
Budapest és környéke. A fővárosi hatóság megbizásából irta ---.
Bp. Ráth Mór136. árverés / 44.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
93596
Gilt, original cloth.
XIII+268+(2)+12p.+1 kihajt. térk.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.